SEPETİM

Geri

Markalar

Filtreler
6 Sonuç Bulundu. Gösterilen 1 - 6

Düdükler hemen hemen her spor dalının olmazsa olmazı bir alettir, kimi zaman bir hakemin oynanan müsabakada maçları yönetmek için kullandığı bir aletken bağzen ise bir antrenörün çalıştırdığı sporcuları daha kordineli disiplinli olarak eğitmek ve başarıya sporcuları başarıya ulaştırmaktadırlar bunun yanı sıra trafik polislerinde de düdük görmeniz ve sesini duymanız mümkündür.

Kronometre bir çok alanda insanların kullandığı ve ihtiyaçlarını giderdiği bir zaman ölçer bir makinedir. Süre ve geçen zamanı ve süreyi ölçmeye yarayan bu aletlerdir, dakika ve saat ölçmekle kalmayıp saniye ve salise gösterimleri de insanlara hassas bir süre ölçümü sunmaktadır.

Top iğneleri topla oynanan her oyunda en önemli ihtiyaçlardan birisidir, top iğneleri basit bir metal parçası gibi görünüyor olsa da topların havasını ayarlamakta çok önemli rol oynar.

Şişirme pompası insanların yaşam alanlarının bulunduğu her yerde bulunması gereken bir alet durumuna gelmiş bulunmaktadır. Tekerli araçlar, şişme ürünler, toplar ve daha birçok eşyanın içerisine hava pompalayarak kullanım için hazır halde olmaktadır.